ВСЕ ПО НОВОМУ: затримано на хабарі Новенського селищного голову

5 жовтня повідомлялося про затримання Новенського селищного голови (м.Кропивницький) Сергія Денисенка, який спільно з членом виконкому селищної ради вимагали та були затримані співробітниками Управління захисту економіки Нацполіції в Кіровоградській області та військової прокуратури під час отримання хабаря за сприяння у виділенні земельної ділянки.

6 жовтня громадський активіст Микола Гречуха, до речі — житель селища Нового, написав на своїй сторінці у Фейсбук:

«Їхав сьогодні вранці на роботу з селища Нового, як завжди переповненим 274 маршрутом. Як думаєте, що обговорювали люди? Правильна відповідь – про нашого мера, якого вчора взяли на хабарі у 300 тисяч гривень. Гроші брати навчилися, а працювати — ні. Шкода, що громада і селище знову «промахнулися» з мером. Щоденні питання так і залишаються не вирішеними: переповнені маршрутки або можна сказати – взагалі їх нема, постійні проблеми з постачанням води. Можна далі продовжувати безкінечно.

На останніх місцевих виборах, я не голосував за цього кандидата. Я підтримував іншу людину, достойну з Майдану. Та певні люди з повними гаманцями зробили ставку саме на чоловіка, якого вчора взяли на гарячому. І де тепер ці люди? Чи будуть вони нести відповідальність перед громадою за корупціонера? Також почув цікаву думку, але не буду точно казати, наша депутатка Кіровоградської міської ради пані Валентина позиціонувала себе з цим кандидатом на місцевих виборах. Не секрет, як деякі кандидати стали депутатами – хтось за гречку, а хтось за гроші. Не дарма ж на дільницях стояли «смотрящі» і фіксували. Бажаю мудрості людям та розуму, щоб більше не обирали таких корупціонерів у владу».

Під словосполученням «депутаткою Кіровоградської міської ради пані Валентиною» ймовірно мається на увазі Валентина Яремчук — депутат міськради від БПП, що балотувалася саме по округу, який територіально охоплює селище Нове. Це стало можливим завдяки внутрішньопартійному рейтингу БПП згідно до нового законодавства про місцеві вибори. У своєму пості Гречуха згадує, як саме відбувалися вибори у селищі. Та то вже в минулому…

Також Микола Гречуха опублікував одне фото, на якому є і Валентина Яремчук, і Сергій Денисенко.

А ще у вільному доступі в мережі інтернет є інші фото, на них — ті ж Валентина Яремчук та затриманий на хабарі Сергій Денисенко. Їх об’єднували робочі моменти. Подейкують, що депутат і селищний голова дуже добре розумілися — в інтересах громади, безумовно.

А тим часом, діям затриманого чиновника вже надають кваліфікацію слідчі органи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

14 − 4 =