Увага до МАФів у Кропивницькому: партійні, ПАРКійні чи приватні інтереси

Як вже повідомлялося у місцевих ЗМІ, на останньому засіданні сесії Кіровоградської міської ради, депутати проголосували за пропозицію створити тимчасову комісію для інвентаризації МАФів та введення мораторію на їх розміщення в місті. Проект даного рішення озвучив депутат від «УКРОПу» Віталій Бєлов.

Як повідомляє сайт «Рідний край», Віталій Бєлов написав на своїй сторінці у Фейсбук, що збирається навести лад в місті відносно стихійної торгівлі та незаконно встановлених МАФів. «Створення депутатської комісії — це перший крок в нашій спільній боротьбі. Надіюсь, наше місто перестане бути базаром», — написав Бєлов.

Проте, депутат жодним чином не згадав, що має власний неабиякий інтерес в питанні розміщення МАФів у Кропивницькому, адже не один десяток років будував на цьому свій бізнес. Зокрема, перебуваючи у складі постійної комісії з питань земельних відносин при міській раді кількох каденцій, Віталій Бєлов встиг переоформити або взяти в оренду на тривалий термін десятки земельних ділянок, які є комунальною власністю міста.

15218238_1763183520601635_1229959023_n

Раніше ЗМІ Кропивницького вже публікували інформацію про те, що родина Бєлова має у власності приватне підприємство «Лайнбуд-КІР, яке у 2012 році оформило право власності на цілий комплекс МАФів по вулиці Полтавській, 81, а також якому передано в оренду на десятки років земельну ділянку по вул. Пацаєва,8, корп.1, теж під розміщення МАФу. І це лише дані офіційних джерел. Крім цього відомо, що депутат розмістив десятки МАФів на вулиці Попова (зокрема, на дитячому майданчику, що біля 5-ї поліклініки) та інших, вигідних для торгівлі місцях. До речі, про будівництво торгового комплексу в згаданому місці на вул. Попова — саме тут влітку виник конфлікт між забудовником та місцевими жителями, а паркан, яким було обнесено будівельний майданчик невідомі обписали «Белов прекрати стройку». Це ви бачите на фото кропивницького журналіста Дмитра Семенюка.

Скільки ще земельних ділянок перебуває у власності депутата і членів його родини сьогодні вже з’ясовують журналісти. Проте ініціатива Бєлова із забороною видачі дозволів на встановлення МАФів дає серйозні підстави вважати, що робить він це задля усунення конкурентів, аби більше ніхто з підприємців не міг встановлювати МАФи. Як повідомляє сайт «Рідний край» саме цей депутат має намір увійти до складу тимчасової комісії з питань стихійної торгівлі й інвентаризації МАФів, щоб отримати гарантії захисту власного бізнесу.

Тим часом, заступник міського голови Олександр Грабенко розповів, що питання створення комісії розглядатиметься під час наступної сесії міської ради: «Депутатський запит було підтримано на сесії, але депутат, який його подавав, не довів його до логічного завершення. На сесії не було затверджено склад комісії, голову. Є доручення зробити це до наступного засідання сесії».

Нагадаємо, Віталій Бєлов обирався депутатом міської ради протягом кількох каденцій у складі команди бізнесменів Онулів, які мають відношення до Дендропарку у Копивницькому. Був членом «Партії регіонів», «УДАРу», а на сьогоднішній день Бєлов — депутат міськради від «УКРОПу».

То хто саме або чиї інтереси стоять за ініціативою Бєлова у питанні інвентаризації МАФів?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 + три =