Спецінспекція продовжує невтомно ловити паліїв листя.

Про це сьогодні, 9 листопада, на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук написав керівник Спеціалізованої інспекції Андрій Максюта.

«Сьогодні за допомогою дрону Спецінспекція виявила на провулку Короткому (Кущівка) спалювання великого накопичення листя та побутового сміття на присадибній ділянці. У таких випадках — Протокол, Адмінкомісія, Штраф. Допоки деякі суб’єкти не зрозуміють, що через дим від розведених ними згарищ та багать задихаються люди (від спалювання листя та сміття у повітря вивільнюються шкідливі речовини, що викликають захворювання дихальних шляхів та канцерогени, що викликають ракові захворювання) — ловитимемо таких суб’єктів-порушників Правил благоустрою і їх штрафуватимуть», — зазначив Андрій Максюта.

За словами посадовця, від понеділка це вже сьомий протокол за спалювання. Більшість випадків виявили за допомогою дрону. Андрій Максюта відзначив, що палять набагато менше, адже працівники Спецінспекції постійно проводять роз’яснювальну роботу серед населення про недопущення спалювання. Також він додав, що всі питання, пов’язані з вивезенням листя та сміття, тримаються особисто ним на контролі.

Керівник Спецінспекції вкотре нагадує громадянам, що листя вивозиться з приватного сектору безкоштовно, тому немає потреби в його спалюванні.
Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачено штраф за порушення Правил благоустрою міста — від 340 до 1360 гривень.

«Якщо палять сусіди і не можливо дихати, зателефонуйте до Спецінспекції міста за телефоном: 55-34-17. Думайте і ставтесь відповідально до свого здоров’я та здоров’я близьких», — наголосив Андрій Максюта.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × два =