Кілька днів тому, у Кропивницькому демонтували дерев’яні конструкції, які без будь яких погоджень та дозволів встановив поблизу свого магазину Рафаель Санасарян, підприємець і депутат міської ради від Радикальної партії Ляшка .

В народі дані конструкції прозвали «гробами» (через форму одного з них) та «дерев’яними ящиками». Люди неодноразово зверталися до структурних підрозділів Кіровоградської міськради зі скаргами — конструкції Санасарян встановив прямо посеред тротуарної частини поруч із зупинкою громадського транспорту, що спричиняло певні незручності для пішоходів — їх люди мали обходити, їх мали об’їжджати також мами з дитячими візками та люди з обмеженими фізичними можливостями на візочках, також «дерев’яні ящики» мали гострі кути і люди чіплялися за них. Натомість Санасарян пояснював усім, що це лавочки і вазони. Хоча, чому на «лавочках» кілька разів було зафіксовано торгівлю різним крамом (про це писали ЗМІ) — не зрозуміло. Не зрозуміло і те, чому у «вазонах» періодично накопичувалося сміття…

В жовтні місяці на власника дерев’яних конструкцій, що захаращували тротуар, спеціалізованою інспекцією міської ради було складено протокол за порушення Правил благоустрою міста. На початку грудня його розглянула адмінкомісія при виконкомі Кіровоградської міської ради та наклала на порушника штраф у розмірі 1700 гривень.

Як повідомили сайту ОСА.news в управлінні архітектури та містобудування міськради — на даний час в управлінні відсутні будь які звернення особи-власника цих дерев’яних конструкцій про їх узаконення.

Варто відмітити, що магазин біля якого встановили незаконні дерев’яні конструкції вже згадували у своїх публікаціях місцеві ЗМІ. Влітку цього року вже згадуваний у даному матеріалі депутат і підприємець Санасарян засклив склопакетами 4 берези. І сьогодні верхушки дерев виглядають з даху прибудови магазину.

Фото демонтажу зроблено випадковим перехожим. На них видно, що під цими дерев’яними конструкціями накопичувалося сміття. Як кажуть — без коментарів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × один =