Небезпечна, але відповідальна робота: як учасники рейдової групи по спалюванню листя опинились у лікарні з хімічним отруєнням.

Днями під час спільного рейду співробітників міської Спеціалізованої інспекції, Управління патрульної поліції м.Кропивницького та прес-служби міської ради, відпрацьовуючи територію міста на предмет виявлення фактів спалювання листя, рейдовій групі вдалося виявити дуже серйозне правопорушення. На вул. Ярослава Мудрого (колишня назва -Терешкової, Нова Балашівка) на території вугільного складу просто на землі під відкритим небом нетверезий чоловік на ім’я В’ячеслав безсовісно спалював лампи, ампули від ліків, батарейки, робочий одяг, гумові рукавиці, поліетиленові мішки, голки від шприців та крапельниць. Щоб медичні відходи краще горіли, розумник поливав їх невідомою рідиною.

За словами керівника Спецінспекції Андрія Максюти, чоловік стверджував, що таким чином позбавитися непотребу йому дав наказ керівник підприємства Х, яке має ліцензію на утилізацію небезпечних відходів. Назву підприємства і прізвище керівника В’ячеслав повідомив представникам правоохоронних органів.

«Диміло і чаділо дуже сильно. Це все тягло на житловий масив. Я викликав пожежних і через хвилин 7 вони прибули на місце і розпочали тушити небезпечне згарище. Після ліквідації полум’я, ми розгорнули згарище і побачили залишки медичних та інших небезпечних відходів. Все це зафіксовано на відео. Дякую патрульній поліції, пожежним, інспектору спецінспекції Сергію Дудці. Завдяки усім нам чиїсь легені сьогодні не прийняли шкідливі речовини. А це здоров’я тисяч містян», — відзначив Андрій Максюта.

Пожежу було негайно ліквідовано, а зловмисник — затриманий правоохоронцями.

Ліквідація хімічного вогнища не минулася без наслідків. Наступного дня керівника спецінспекції та працівника прес-служби міської ради було госпіталізовано до обласної лікарні з отруєнням випарами хімічних відходів.

Нагадуємо, що такі небезпечні речі, як лампи, батарейки та медичні відходи повинні утилізовуватися в спеціальних умовах, а саме спалюватися в спеціальних печах при певній температурі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 3 =